Dubleks Daire Bilgileri

Bursa'nın yeni yaşam merkezinde modern bir yapı olan bu 4+1 dubleks daireye hoş geldiniz. Bu şık daire, üst katta 3 oda ve alt katta 2 oda olmak üzere geniş bir yaşam alanı sunmaktadır. Toplamda 261 metrekare net oturum alanına sahip olan bu daire, ferah ve rahat bir yaşam sunuyor.

Üst katta bulunan yatak odası 28 metrekarelik bir alana sahiptir ve size özel bir giyinme odası ve ebeveyn banyosu sunar. Diğer iki oda ise 20 metrekarelik geniş bir alana sahiptir ve istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz çok amaçlı odalar olarak düzenlenebilir. Üst katın keyfini çıkarırken, 25 metrekarelik terasınızda açık havada dinlenebilir, manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Dairemizin dikkat çeken diğer özellikleri arasında iki balkon bulunmaktadır. İlk balkonumuz 3.35 metrekarelik bir alana sahiptir ve özel bir oturma alanı olarak kullanılabilir. İkinci balkon ise 15 metrekarelik geniş bir alana sahiptir ve burada güneşli günlerde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dairemizde toplamda 3 banyo bulunmaktadır, böylece rahatlıkla kullanabileceğiniz bir banyo her zaman yakınınızdadır. Modern ve şık tasarlanmış banyolar, konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Net Metrekare : 261 m²

Brüt Metrekare : 328 m²

Oda sayısı : 4 + 1

Proje Adresi : 30 Ağustos Zafer Mahallesi, İbrahim Ünal Caddesi, No:23 Nilüfer/Bursa